فروشنده عمده مخزن پلی اتیلن عمودی

آنچه در این مقاله می خوانید .....

بررسی ابعاد مخزن پلی اتیلن عمودیعرضه مستقیم مخزن پلی اتیلن عمودی

فروشنده عمده مخزن پلی اتیلن عمودی انواع حجم های محصول را با بهترین برند ها و با قیمت کمتری از خرده از اختیار مشتریان می گذارد. مخزن های پلی اتیلن همان مخزن های پلاستیکی می باشند که برای نگهداری مایعات استفاده می شوند و در مدل و اندازه های مختلفی تولید می شود به همین دلیل در مکان های مختلفی می توان از آن ها استفاده کرد.

فروشنده عمده مخزن پلی اتیلن عمودی

بررسی ابعاد مخزن پلی اتیلن عمودی

بررسی ابعاد مخزن پلی اتیلن عمودی

ابعاد مخزن پلی اتیلن عمودی با توجه به حجم آن متفاوت می باشد به عنوان نمونه مخزن ۱۰۰ لیتری عمودی دارای طول ۴۵ و عرض ۸۱ cm متر می باشد و یا مخزن ۱۵۰ لیتری دارای طول ۵۵ و عرض ۸۵ سانتی متر است. فروش مخزن پلی اتیلن در انواع مختلفی انجام می شود که ما در زیر به آن ها اشاره اشاره می کنیم:

  • مخزن پلی اتیلن عمودی یا ایستاده: به دو صورت دو لایه و سه لایه تولید می شود و از ۱۰۰ لیتر تا ۲۰۰۰۰ لیتر وجود دارد و نسبت به استحکام بالای که دارد قیمت آن مناسب می باشد و برای پشت بام استفاده از این مخزن توصیه نمی شود مگر این که محل نصب آن تقویت شده باشد.
  • مخازن افقی یا خوابیده: به صورت سه لایه، تک لایه و چهار لایه تولید می شود از ۷۰ تا ۵۰۰۰ لیتر وجود دارد و در مقایسه با دیگر مخازن چون فشار زیادی از مواد داخل آن وارد می شود و این فشار را به تمام قسمت ها پخش می کند برای پشت بام بهترین گزینه است.
  • مخازن پلی اتیلن مکعبی: به طوری طراحی شده است که می توان به راحتی آن را از فضای کم عبور داد به همین دلیل اگر با ابعاد مخزن پلی اتیلن مشکل دارید باید از این نمونه مخزن استفاده نمایید.
  • مخزن زیر پله: طوری طراحی و ساخته شده که شما بتوانید به راحتی آن را زیر پله ها جای دهید و معمولا در اندازه ۵۰۰ و ۱۰۰۰ لیتر تولید می شود.
  • مخزن مخروطی شکل یا قیفی: انتهای پایین این مخزن قیفی شکل است و به راحتی مایع از داخل آن بیرون می آید و از حجم های آن می توان به ۲۰۰، ۱۵۰۰، ۲۰۰۰، ۱۰۰۰ و ۱۵۰۰ اشاره کرد.

عرضه مستقیم مخزن پلی اتیلن عمودی

عرضه مستقیم مخزن پلی اتیلن عمودی عرضه مستقیم مخزن پلی اتیلن عمودی به وفور توسط تولید کنندگان و فعالان این عرصه انجام می شود تا بتوانند به افزایش فروش و رونق گرفتن بازار کمک کنند و مزیت های استفاده از این مخازن باعث شده عرضه مخزن پلی اتیلن افزایش یابد به عنوان نمونه در مقابل جلبک ها و باکتری ها مقاومت بالای دارد در برابر اشعه یو وی خورشید مقاومت آن فوق العاده است به راحتی می توانید آن را نصب نمایید و از آن استفاده نمایید کاملا مطابق با استاندارد های سازمان غذا و دارو ساخته شده است.

Call Now Button